KASTELEN & TUINEN VAN KENT
Welkom in Kent, de “tuin van Engeland”. Wil je genieten van de mooiste plekjes in Engeland, dan kom je met deze reis beslist aan je trekken. Hier vind je machtige kastelen, prachtige landhuizen, schitterende landschappen en zo veel meer. Op het programma staan o.a. Canterbury, een bezoek aan de tuinen van Sissinghurst en Penshurst, Tudeley, Leeds Castle en Hever Castle: tuinen, parken, meren... geschiedenis.
Ons hotel ligt op slechts een kwartiertje rijden van Leeds Castle.
In de pianobar kan je genieten van de prachtige muziek, een cocktail of een hapje.
De luxueuze en comfortabele kamers zijn voorzien van airconditioning, satelliet-tv en badkamer met haardroger.
Het hotel heeft een eigen bar en restaurant.
Inkomgelden: ca. £ 65 per persoon, niet inbegrepen.
Voorzie aangepaste kledij en schoenen.
Voor EU-burgers volstaat de identiteitskaart (niet EU-burgers hebben een internationale reispas nodig – vraag na op je gemeentehuis).
ZEER BELANGRIJK!!! Zonder identiteitskaart kom je Groot-Brittannië niet in! Een A, B, C, D, E of F card (verblijfskaart) is geen geldig identiteitsbewijs! Ook kinderen jonger dan 12 jaar moeten een identiteitsbewijs kunnen voorleggen (Kids-ID met foto!), verkrijgbaar op het gemeentehuis. Europese ziekteverzekeringskaart en SIS-kaart (vraag na bij je ziekenfonds).
Engelse ponden. Groot-Brittannië doet niet mee met de euro! Geldautomaten zowat overal in de stad. Visa-creditcards worden bijna overal aanvaard.
Speciale stekker nodig (adapter).
Datum |
Volwassene HP 1 |
|
---|---|---|
vrijdag 25 mei tot zondag 27 mei 3 dagen |
€ 290
1 |
Reserveer |
vrijdag 15 jun tot zondag 17 jun 3 dagen |
€ 290
1 |
Reserveer |
maandag 9 jul tot woensdag 11 jul 3 dagen |
€ 290
1 |
Reserveer |
vrijdag 3 aug tot zondag 5 aug 3 dagen |
€ 290
1 |
Reserveer |
vrijdag 14 sep tot zondag 16 sep 3 dagen |
€ 290
1 |
Reserveer |
Eenpersoonskamer | op aanvraag |
Annulatieverzekering | op aanvraag |
Reisbijstandsverzekering | op aanvraag |
Annulatie- en reisverzekering niet inbegrepen, wel aan te raden.
(Annulatie- en bijstandsverzekering: 6%; Annulatieverzekering: 5,5%;
Verenigde Staten & worldwide: annulatie- en bijstandsverzekering: 8%)
Alle prijzen zijn onder voorbehoud van eventuele publicatiefouten, beschikbaarheid, aanpassing van het programma of het ontbreken van of wijzigingen in de opties.
Bekijk hier de Algemene Voorwaarden.
Reservaties zijn pas definitief als je van ons de bestelbon ontvangt met het correcte prijsvoorstel.
Een maand voor vertrek zijn alle kamers onder voorbehoud van beschikbaarheid.
Programma- en hotelwijzigingen mogelijk • De aangegeven tarieven zijn richtprijzen.
Vertrek in de vroege morgen vanuit Diepenbeek naar Calais. Overtocht met de shuttle naar Folkestone. Ons eerste bezoek is aan de stad Canterbury. Na een uitgebreid bezoek aan deze mooie stad vertrekken we naar het mooiste en liefste kasteel van Engeland namelijk Leeds Castle. Een uitstekende gelegenheid om de vele Vlaamse kunstschatten (schilderijen, wandtapijten...) te bewonderen. Nadien intrek in het hotel voor diner en overnachting.
Na een goed Engels ontbijt brengen we een bezoek aan de All Saints Church in Tudeley, een klein typisch Engels kerkje met 12 glasramen van Marc Chagall. Nadien gaan we naar Penshurst Palace (residentie van de Fam. Sidney) volgens documenten een van de oudste domeinen/tuinen in privébezit. Daarna rijden we verder naar Hever Castle, gelegen in een prachtig domein. We bezoeken het bekende kasteel van Anne Boleyn en Hendrik VIII. Op weg naar het hotel lassen we nog een korte stop in, in Chiddingstone. Diner en overnachting.
Overtocht met de Shuttle
Reisdata
vrijdag 25 mei tot zondag 27 mei
vrijdag 15 jun tot zondag 17 jun
maandag 9 jul tot woensdag 11 jul
vrijdag 3 aug tot zondag 5 aug
vrijdag 14 sep tot zondag 16 sep