Algemeen Praktisch Reisdata en prijzen Voorwaarden

  Algemeen Praktisch Reisdata en prijzen Voorwaarden

 ## **Kerstmarkt in Düsseldorf – waar winkelen een feest wordt!**

De kerstperiode is hét moment om te genieten van gezelligheid, lichtjes en lekkernijen en waar kan dat beter dan in **Düsseldorf**, één van de meest stijlvolle winkel- en kerststeden van Duitsland?
Stap aan boord van onze **comfortabele autocar** en beleef een onvergetelijke dag vol sfeer, smaken en shopping!

De **kerstmarkt van Düsseldorf** strekt zich uit over verschillende pleinen in het hart van de stad, elk met een eigen thema en uitstraling. Slenter langs de houten chalets op de **Marktplatz**, bewonder de verlichte **Königsallee**, en laat je verleiden door de geur van **glühwein**, **Bratwurst** en **versgebakken wafels**.

Naast de kerstmarkt is Düsseldorf ook een waar shoppingparadijs. De chique **Königsallee** en de gezellige **Schadowstraße** bieden voor elk wat wils, van exclusieve mode tot charmante kerstcadeaus.

Onze **autocar probeert je af te zetten aan de Fritz-Roeber-Straße** (afzetplaats onder voorbehoud). Van hieruit wandel je in enkele minuten naar de kerstmarkt en de winkelstraten. Een dag vol winterse charme, lekkernijen en koopplezier wacht op je!

 [    ![Kerstmarkt Düsseldorf](data:image/gif;base64,R0lGODlhAQABAIABAP///wAAACH5BAEKAAEALAAAAAABAAEAAAICTAEAOw==)  ](/sites/default/files/styles/paragraph_gallery_image_full/public/2024-03/Kerstmarkt%202_1.png?itok=XfUvLb41)

 [    ![Koffie](data:image/gif;base64,R0lGODlhAQABAIABAP///wAAACH5BAEKAAEALAAAAAABAAEAAAICTAEAOw==)  ](/sites/default/files/styles/paragraph_gallery_image_full/public/2024-03/Koffie.png?itok=Fh0fF0is)

 [    ![Kerstmarkt Düsseldorf](data:image/gif;base64,R0lGODlhAQABAIABAP///wAAACH5BAEKAAEALAAAAAABAAEAAAICTAEAOw==)  ](/sites/default/files/styles/paragraph_gallery_image_full/public/2024-03/Kerstmarkt_4.png?itok=2S_VT0Zz)

 [    ![Kerstshoppen](data:image/gif;base64,R0lGODlhAQABAIABAP///wAAACH5BAEKAAEALAAAAAABAAEAAAICTAEAOw==)  ](/sites/default/files/styles/paragraph_gallery_image_full/public/2024-03/Kerstshoppen_2.png?itok=J3MhZEJR)

## **Hoogtepunten**

- Comfortabele **busreis** vanuit Diepenbeek naar Düsseldorf
- Bezoek aan de **kerstmarkt verspreid over de Marktplatz, Heinrich-Heine-Platz en Königsallee**
- Meer dan **200 kerstkraampjes** met handwerk, decoraties en streekproducten
- **Shoppingmogelijkheden** in de exclusieve boetieks van de Königsallee
- Proef lokale klassiekers zoals **Bratwurst**, **Reibekuchen** en **glühwein**
- Afstapplaats aan de **Fritz-Roeber-Straße**, op wandelafstand van het centrum
- Ideale **daguitstap voor kerstshopping en winterse gezelligheid**

## Inbegrepen

- Vervoer met comfortabele autocar met alle luxe en comfort aan boord

#### **Opstapplaatsen &amp; tijden**

- Reizen De Zigeuner, Industrielaan 7, 3590 Diepenbeek (Vertrek 08u00 - terug in Diepenbeek: 20u00)
- Parking Molenvijver Genk (achterste gedeelte van de parking in de richting van As), Europalaan, 3600 Genk (Vertrek 08u15 - terug in Genk: 19u45)
- Carpoolparking Maasmechelen, Rijksweg 477, 3630 Maasmechelen (Vertrek 08u30 - terug in Maasmechelen: 19u30)

16 afreisdata

|  | Datum | Aantal dagen | Prijs vanaf |  |
|---|---|---|---|---|
 | Gegarandeerd | zaterdag 21 november 2026 | 1 dag | €33,- | Reserveer |

 | Bijna gegarandeerd | maandag 23 november 2026 | 1 dag | €33,- | Reserveer |

 |  | woensdag 25 november 2026 | 1 dag | €33,- | Reserveer |

 | Bijna gegarandeerd | vrijdag 27 november 2026 | 1 dag | €33,- | Reserveer |

 | Gegarandeerd | zaterdag 28 november 2026 | 1 dag | €33,- | Reserveer |

 | Gegarandeerd | dinsdag 1 december 2026 | 1 dag | €33,- | Reserveer |

 |  | donderdag 3 december 2026 | 1 dag | €33,- | Reserveer |

 |  | maandag 7 december 2026 | 1 dag | €33,- | Reserveer |

 | Gegarandeerd | woensdag 9 december 2026 | 1 dag | €33,- | Reserveer |

 | Gegarandeerd | vrijdag 11 december 2026 | 1 dag | €33,- | Reserveer |

 | Gegarandeerd | zaterdag 12 december 2026 | 1 dag | €33,- | Reserveer |

 |  | woensdag 16 december 2026 | 1 dag | €33,- | Reserveer |

 | Bijna gegarandeerd | vrijdag 18 december 2026 | 1 dag | €33,- | Reserveer |

 | Gegarandeerd | zaterdag 19 december 2026 | 1 dag | €33,- | Reserveer |

 | Bijna gegarandeerd | maandag 21 december 2026 | 1 dag | €33,- | Reserveer |

 |  | maandag 28 december 2026 | 1 dag | €33,- | Reserveer |

Alle prijzen zijn onder voorbehoud van eventuele publicatiefouten, fouten in het boekingssysteem, beschikbaarheid, aanpassing van het programma of het ontbreken van of wijzigingen in de opties.

***Om uw online reservatie te voltooien, is betaling vereist. Wanneer u geen betaling uitvoert, dan wordt uw reservatie automatisch door het boekingssysteem geannuleerd.***

 Terug naar begin

 Ga verder naar

## Hier start de reis van jouw dromen!

Boek hier

##  Andere interessante kersttrips

 [    ![Kerstdecoratie](data:image/gif;base64,R0lGODlhAQABAIABAP///wAAACH5BAEKAAEALAAAAAABAAEAAAICTAEAOw==)

 Bijna gegarandeerd

 €38,-

 13/12/2026

 Kersttrips

##  Oberhausen - Koopzondag &amp; Kerstmarkt

   Ontdek deze trip

 ](/nl/kersttrips/oberhausen-koopzondag-kerstmarkt)

 [    ![Monschau](data:image/gif;base64,R0lGODlhAQABAIABAP///wAAACH5BAEKAAEALAAAAAABAAEAAAICTAEAOw==)

 Gegarandeerd

 €30,-

 Meerdere reisdata

 Kersttrips

##  Kerstmarkt Monschau

   Ontdek deze trip

 ](/nl/kersttrips/kerstmarkt-monschau)

 [    ![Glühwein](data:image/gif;base64,R0lGODlhAQABAIABAP///wAAACH5BAEKAAEALAAAAAABAAEAAAICTAEAOw==)

 Shopping

 €27,-

 Meerdere reisdata

 Kersttrips

##  Kerstmarkt Aken

   Ontdek deze trip

 ](/nl/kersttrips/kerstmarkt-aken)